
Museumboerderij
De Ruinerwoldse Museumboerderij De Karstenhoeve is een echte Kidsprooftip! Ervaar het boerenleven.
Op het Drentse platteland ligt de zeventiende-eeuwse Museumboerderij De Karstenhoeve. Zoals de naam al doet vermoeden, leefde in de grote Saksische boerderij de rijke familie Karsten. De Ruinerwoldse Museumboerderij De Karstenhoeve is een echte Kidsprooftip! Ervaar het boerenleven van toen.
In de historische boerderij kunnen bezoekers het boerenleven uit lang vervlogen tijden ontdekken: over rijke herenboeren en arme keuterboeren in Drenthe.
Ook de duizend perenbomen langs de weg zijn al een bezoekje aan De Karstenhoeve waard. De bloeiperiode is ieder voorjaar weer een feest. Op de eerste zaterdag in oktober wordt de rijke oogst bij opbod verkocht.
Het oude boerenleven, herleven met de kids? Klik op de roze website button voor meer info.
De Karstenhoeve
Dokter Larijweg 21
961 NL Ruinerwold
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Toffe Waterspeeltuin
Hebben jullie deze toffe waterspeeltuin in Dalfsen al ontdekt?
Doepark Nooterhof
Een prachtige groene oase om te spelen voor jong en oud! Een heerlijke plek om te spelen!
Ommermars Natuur speeltuin Ommen
Favoriet van ons! Spelen en struinen in de natuur! Dat kan in de Ommermars.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Top 10x de lekkerste ijssalons rondom Zwolle
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit. Uiteraard allemaal in en om Zwolle!
10x Spetterende openluchtbaden op een rij. Veel zwem plezier!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij alle openluchtbaden rondom Zwolle voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal?