Wandelen en Spelen
In de uiterwaarden van de IJssel een bezoekerscentrum, natuurbad, brasserie en waterspeelplek
Bijzonder mooi en fijn plekje midden in de Uiterwaarden tussen Olst en Wijhe. Je hebt hier behalve een fijn terras alles voor een goede middag vermaak met het hele gezin. In het infocentrum staan leuke maquettes van de omgeving, educatief en interactief.
Het Infocentrum IJssel Den Nul is natuurlijk gelegen op een fantastische locatie langs de IJssel aan de rand van het natuurontwikkelingsgebied de Duursche Waarden. De boomgaard van het Infocentrum, waterspeelplaats en drijfbrug sluiten aan op de spannende en struin wandelroutes (3 routes) in de waterrijke omgeving van de uiterwaarden langs de IJssel. De wandelroutes variëren van 1,5 kilometer tot 5 kilometer.
Brasserie op Duur
Grenzend aan dit infocentrum vind je Brasserie Op Duur. Het uitzicht is heel bijzonder. Als het mooi weer is komen er zwemmers (natuurbad De Lange Kolk) voorbij zwemmen en kinderen kunnen zich uitleven in de naast het terras gelegen waterspeeltuin en drijfbrug.
Wil je meer weten over Brasserie Op Duur of Infocentrum IJssel? Klik op de roze website button.
TIP! Maakt niet uit in welk jaargetijde, maar doe laarzen aan! 🙂
Informatiecentrum Den Nul
Rijksstraatweg 109
8121 SR Olst
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!