Subtropisch zwembad Wezep
Heerlijk vertoeven met het gezin in een modern subtropisch zwembad met veel speel- en zwemplezier!
De watertemperatuur ligt er constant rond de dertig graden en vanwege de hoogteverschillen is het er heerlijk om te zwemmen of op het dooie gemak rond te drijven. Het bad is voorzien van massagestralen en mondt uit in een ontspannend bubbelbad. Als je kids liever snelheid verkiezen, kunnen zijn zelf zich overgeven en mee laten voeren door de supersnelle stroomversnelling. Voor even een frisse neus kan je naar buiten zwemmen met bubbelbank.
Van glijbaan, peuterbad tot een heerlijke waterspeeltuin met mooi weer. Hier kan je een hele dag vertoeven met het gezin!
Nieuwsgierig naar het zwembad? Klik op de “roze” button!
Tip! Zij geven hier ook zwemlessen!
Subtropisch zwembad de Veldkamp
Oude Keizersweg 2
8091 BR Wezep
Openingstijden
Zie website zwembad!Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x Sinterklaas Surprises
Echte knutselhelden schudden de ideeën voor een geweldige Sinterklaassurprise zó uit hun mouw, maar anderen kunnen wel wat inspiratie gebruiken. Wij zijn eens in het surprise-archief gedoken; deze pareltjes hebben onze kids de afgelopen jaren gemaakt of gekregen. Soms is er wat hulp van papa of mama bij nodig maar het állerleukst is het toch wel als je kind trots met een mooie, zelfgemaakte surprise naar het Sinterklaasfeest op school gaat!
Haal je Pietendiploma: 26 opdrachten voor thuis
Over het dak lopen, pakjes inpakken, pepernoten bakken… De Pieten hebben het maar druk met de voorbereidingen voor het Sinterklaasfeest. Met deze vrolijke opdrachten kun je thuis testen hoe goed de pietenvaardigheden van jouw kind zijn. Heeft jouw piet-in-de-dop de opdrachten succesvol volbracht, dan ligt er een pietendiploma klaar.
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!