
Toffe Waterspeeltuin
Hebben jullie deze toffe waterspeeltuin in Dalfsen al ontdekt?
Deze waterspeeltuin is aangelegd als overloopgebied. Deze wadi loopt vol zodra het IT-riool in de buurt (Bruinleeuwstraat en het nieuwe Waterfront) niet meer op tijd kan infiltreren en bergen.
Waterspeeltuin Dalfsen
In de wadi is een (water)speeltuin aangelegd waar in grote delen van het jaar kinderen kunnen spelen. Zelfs (en misschien juist) als er water staat is het leuk spelen.
Van een waterpomp, kabelbaan, loopbruggen, schommelen tot slootje over door middels van keien of boomstam. Echt een pareltje om te ontdekken!
Het project is aangelegd door de Gemeente Dalfsen en is onderdeel van het afkoppelbeleid van hemelwater van de gemeente.
Tip! Neem droge kleren mee en laarzen aan! 🙂
Meer inspiratie


Nieuw
Het tofste boerderijuitje van Nederland!
Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!
Telekids Musicalschool Zwolle
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Zwolle
Pompoenerie Wezep | Giant Pumpkins
Pompoenen, van gigantische pompoenen tot lekkere eetbare pompoenen bij Pompoenerie in Wezep.Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x De leukste bos- en natuurwandelingen voor de kids
Donkere bospaden stimuleren de fantasie, er zijn genoeg bomen om in te klimmen en er zijn altijd wel takken, dennenappels en andere voorwerpen voorhanden om te gebruiken bij spelletjes en fantasietjes. Check hier onze 12x favorieten!
13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!