Zwembad Ruinen
Zwembad Ruinen is een mooi en gezellig openluchtzwembad voor het hele gezin!
Een groot peuterbad, een familieglijbaan en voldoende schaduwrijke plekken maakt het zwembad uitermate geschikt voor gezinnen!
Zwemmen, glijden, springen & ontspannen in een landelijke en bosrijke omgeving met daarbij een heerlijke speelweide en leuke speeltoestellen.
Kom gezellig een hele dag genieten!
Klik op de roze website button voor openingstijden en meer informatie!
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!
Speelbos Lemelerberg
Boven op de Lemelerberg kun je heerlijk spelen in speelbos 'In het hol van de leeuw'!
Wandelen in bos en heide!
Heerlijk wandelen met de kids door het heuvelachtige bos, op de heide en over het vlonderpad!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paastakken, maar net even anders!
Wat vliegt de tijd! Je zou het bijna vergeten, maar binnenkort is het Pasen. Om een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Laat je vooral inspireren door onze vrolijke paaseieren!