Eten & zo Zwolle
Met het hele gezin een culinaire reis langs de wereld gerechten!
Bij Eten & Zo Zwolle ontdek je met het hele gezin de heerlijke smaken vanuit verschillende landen en culturen. Geef je over aan de intieme sfeer van het restaurant, maar ook is er een heerlijke speelhoek voor de kids!
Bij Eten & Zo Zwolle geniet je 2,5 uur onbeperkt van de eindeloos gevarieerde buffetten.
Ze werken met seizoensgebonden producten, dus het aanbod varieert elke keer.
Tip! onder Eten & Zo, zit Bowlen & Zo. Samen een hele geslaagde combi!
Eten en zo
Boerendanserdijk 43
8024 AE Zwolle
Openingstijden
Maandag 17:00 22:00Dinsdag gesloten
Woensdag - Vrijdag 17:00 22:00
Zaterdag 16:00 22:30
Zondag 16:00 22:00
Prijs
Kinderen onder 2 jaar zijn gratis. 2 tot en met 12 jaar €2,- per leeftijdsjaarToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Leuke binnenzwembaden in en om Zwolle
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk vrij zwemmen met kinderen. Lees dus onze tips, doe je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave plekjes op. Wat zullen de kids genieten zeg!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Zo maak je zelf sneeuw!
Sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Na al die sneeuwpret van de afgelopen dagen is het nu zó jammer dat de sneeuw weg is. Toch nog een beetje van sneeuw genieten? Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!