Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

WiedenWaterWereld

Op pad met de kids? OERRR Waterbeestjes zoeken

Geef een kind een schepnetje en de jager in hem of haar wordt wakker: vangen, pakken … . Waterbeestjes vangen hoort bij de 50 dingen die je gedaan moet hebben voor je twaalfde!

Dat kan in De Wieden en op de woensdagmiddag in de zomervakantie helpt de boswachter een handje.

De activiteit duurt een uur. Tip: combineer dit met een vaartocht met de EcoWaterbus over de Beulakerwijde, loop het Laarzenpad of ontdek de speelnatuur van OERRR bij Bezoekerscentrum De Wieden.

Meer info? Klik op de roze websitebutton

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bezoekerscentrum De Wieden

Beulakerpad 1

8326 AH Sint Jansklooster

Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Lichtjeswandeling 2025

Een heerlijke winterwandeling na de kerstdagen om Het Engelse Werk op een andere manier te beleven.

Kasteel Cannenburch in kerstsfeer

Beleef kerst bij Kasteel Cannenburch en kom genieten van de ultieme kerstsfeer in het kasteel!

Voorstelling: Werktuig het Hoorspel

Kerstvakantietip! Een voorstelling waar niets is wat het lijkt, maar alles echt klinkt!

Wondersteboven Festival

Het Wondersteboven festival. Kleurrijke voorstellingen, swingende optredens en meer!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Deze leuke kerstvakantie uitjes zijn goed bereikbaar met OV

Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie in en om Zwolle. Er is zoveel moois te beleven in de regio Zwolle Voor een leuk dagje uit, hoef je niet ver te reizen. Onze regio Zwolle heeft ontzettend veel te bieden, van museumbezoek tot een lekker dagje shoppen. De meeste uitjes zijn met het openbaar vervoer goed en relaxed te bereiken. Benieuwd naar uitjes die in de regio bereikbaar zijn met het OV? We hebben een blog vol kerstvakantie inspiratie voor je geschreven!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een magische maand! Ontdek Zwolle in de kerstvakantie!

Ben jij even blij dat je in of om Zwolle woont! Want, er is zo veel te doen in deze kerstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelen langs ijsbeelden of terug in de tijd. Vervelen is geen optie!

Koning Winter met 4 natuurlijke ijsbanen in de omgeving en meer leuks!

Wij zijn er klaar voor! Nu moet koning winter doorzetten. Misschien wel schaatsen in dit nieuwe jaar, hoe mooi kan het zijn! Check hier onze 4 natuurlijke ijsbanen in de omgeving!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief