WiedenWaterWereld
Op pad met de kids? OERRR Waterbeestjes zoeken
Geef een kind een schepnetje en de jager in hem of haar wordt wakker: vangen, pakken … . Waterbeestjes vangen hoort bij de 50 dingen die je gedaan moet hebben voor je twaalfde!
Dat kan in De Wieden en op de woensdagmiddag in de zomervakantie helpt de boswachter een handje.
De activiteit duurt een uur. Tip: combineer dit met een vaartocht met de EcoWaterbus over de Beulakerwijde, loop het Laarzenpad of ontdek de speelnatuur van OERRR bij Bezoekerscentrum De Wieden.
Meer info? Klik op de roze websitebutton
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum De Wieden
Beulakerpad 1
8326 AH Sint Jansklooster
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Vier Koningsdag bij de Eendracht
Kom een lekkere oranje tompouce eten bij de Eendracht met springkussen voor de kids!
Koningsdag Park Eekhout
Oranjepret bij Park Eekhout! Een Koningsdag vol kinderactiviteiten en gezelligheid!
De nieuwste familiefilms bij Pathe
Al jouw filmhelden beleven nieuwe avonturen; deze lente in de bioscoop!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Hoe word ik RIJK op Koningsdag?
27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag 2026! Wij hebben de leukste tips en adresjes voor je verzameld in en om Zwolle.