WiedenWaterWereld
Op pad met de kids? OERRR Waterbeestjes zoeken
Geef een kind een schepnetje en de jager in hem of haar wordt wakker: vangen, pakken … . Waterbeestjes vangen hoort bij de 50 dingen die je gedaan moet hebben voor je twaalfde!
Dat kan in De Wieden en op de woensdagmiddag in de zomervakantie helpt de boswachter een handje.
De activiteit duurt een uur. Tip: combineer dit met een vaartocht met de EcoWaterbus over de Beulakerwijde, loop het Laarzenpad of ontdek de speelnatuur van OERRR bij Bezoekerscentrum De Wieden.
Meer info? Klik op de roze websitebutton
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bezoekerscentrum De Wieden
Beulakerpad 1
8326 AH Sint Jansklooster
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!