
De Beren restaurant
Lekker met de kids dineren bij De Beren.
Gezellig uit eten met de kinderen? Bij De Beren komen kinderen niets te kort. Bij binnenkomst krijgt elk kind een bereleuke kleurplaat met puzzels erop. Hier staan ook meteen de 6 verschillende kindermenu’s op die zij serveren.
Klaar met eten en toe aan het dessert? Speciaal voor de kids serveren zij heerlijk ijs in de bekende en diverse Berenijsbekers die je mee naar huis mag nemen!
Mocht je na het Beren lekkere eten willen uitbuiken? maak dan een combinatie met een leuke kinderfilm bij Pathe Zwolle.
De Beren
8011 Zwolle
Openingstijden
Dagelijks geopend vanaf 11.30 uur.Prijs
Kosten wissen per gerecht. Voor een volledig overzicht klik op de "paarse" button om het menu van De Beren te bekijken.
Mail direct
Telefoonnummer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes
Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!