Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Toffe Speelboerderij

Kom de boel op stelten zetten deze zomer bij de Flierefluiter! Uitgeroepen tot leukste speeltuin!

Regen of zonneschijn, bij de Flierefluiter kun je altijd terecht voor het allerleukste uitstapje met de hele familie! Met de kinderboerderij en de binnen- en buitenspeeltuin is er altijd wat te beleven: de hele dag fietsen, skelteren, glijden, klimmen, rennen en vooral gek doen!

In de boerderij-speelschuur van 3 verdiepingen worden de wildste ideeën werkelijkheid! Op de speelzolder glijden op de familieglijbaan of kijk wie het hoogste kan springen op de trampolines. Hoe snel kun jij door het obstakelparcours komen?

In de buitenspeeltuin bereik je klimmend en klauterend het hoogste punt van de speeltoren en zoef je vervolgens door de ultralange glijbaan. En daar staat de kabelbaan waar je heel hard naar de andere kant kunt slingeren om vervolgens op de skelters het terrein te verkennen. En bij mooi weer spetteren we er wat op los en roetsjen we van de waterstormbaan. Vergeet dus vooral je zwemspullen niet!

Ontdek ook de kinderboerderij met gratis ponyrijden op echte pony’s en een heuse knuffelruimte met konijnen en cavia’s. Ook loop je zo de weide in, om nog veel meer knuffeldieren te aaien; van het grootste konijnenras tot het kleinste koeienras ter wereld. En natuurlijk ook schapen, geiten, kippen…

NIEUW: het hele jaar door evenementen!
Dit jaar wordt een bezoekje aan de Flierefluiter ook tijdens vakanties en feestdagen nog specialer! Tijdens deze periodes zullen er vele extra evenementen op het park zijn, zoals luchtkussens, je laten schminken en theatervoorstellingen. Een bezoekje aan De Flierefluiter wordt zo gegarandeerd een top beleving!

Kortom een heel compleet speelparadijs voor alle leeftijden met een heerlijke boerderijsfeer en in 2023 door de ANWB opnieuw verkozen tot Het leukste uitje van Overijssel!

Klik op de ‘roze’ button voor meer leuke Flierefluiter weetjes.

Tip! Je kan hier ook heel leuk je kinderfeestje vieren!

Flierefluiter

Raarhoeksweg 49

8102 SZ Raalte

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Flierefluiter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!

Kom spelen bij de Drentse Koe deze meivakantie!

Zandstuifgebied De Haere

Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!

Supervoordelig met het OV

Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Kinderen kunnen zóveel leuke dingen doen in het Zuiderzeemuseum, dat een dag eigenlijk te kort is!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag

Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag 2026! Wij hebben de leukste tips en adresjes voor je verzameld in en om Zwolle.

Hoe word ik RIJK op Koningsdag?

27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Met deze 17 oranje recepten voor Koningsdag maak je er een extra feestelijke dag van. En hoe leuk om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje met je gezin!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief