Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Escape room oude mijn

Spannend, uitdagend en actief kinderfeest bij Het Buitencentrum "de oude mijn"!

Trotseer tijdens dit kinderfeest “The old mine” een gangenstelsel van 150 meter in combinatie met een Escape room speciaal voor de jeugd!

Voorzien van helm, gaan ze met vrienden en vriendinnen de vervallen goudmijn basis binnen via een wirwar een gangen. In de gangen ga je op zoek naar codes en hints. Het gangenstelsel eindigt in een oude goudmijn, waar je codes moet kraken, geheime kamers moet zien te openen om uiteindelijk via de mijnschacht met de groep weer buiten te komen!

Om het feestje helemaal goed af te sluiten, eindigen ze met het spannende outdoor laser gamen in het bos. In twee teams bewapend met een lichtpistool (striker) gaan ze op zoek naar elkaars target. Een uniek kinderfeest!

Vanaf 8 jaar! Meer info? Klik op de roze website button!

Het Buitencentrum Oldebroek

Broekeroordsweg 9

8095 RM Het Loo Oldebroek

Openingstijden Dagelijks
11.00u – 12.30u
13.00u – 14.30u
15.00u – 16.30u
17.00u – 18.30u
19.00u – 20.30u
Prijs 139,95 voor max. 10 kinderen.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

12x fijne tips en kidsproof pareltjes in Ommen

Op een steenworp van Zwolle ligt het mooi gelegen, in de Vechtdalstreek, Hanzestad Ommen. Verscholen in de bossen en aan de Vecht. Met prachtige natuur pareltjes en lekkere ijsjes. Ontdek Ommen mee! Dit zijn onze 12x favoriete hotspots met de kids!

Regen? 40 dingen om thuis te doen met kinderen

Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regendagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?

5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen

Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!