Feest bij het museum
Vier je feestje in een fascinerende wereld van edelstenen en fossielen.
Ga op ontdekkingsreis in het museum, word goudzoeker en trotseer de krokodillen!
Bij “De Oude Aarde” kan de jarige samen met haar vriendjes en vriendinnetjes op een spannende speurtocht door het museum, hierbij komen de kids allemaal wetenswaardigheden over de verschillende stukken in het museum tegen.
De speurtocht opgelost? maak je dan maar klaar voor een serieuze goudkoorts! Met goudkoorts kan er gezocht worden naar kristallen en “Goud” in de eigen vijvers. Als de kinderen na afloop opgedroogd zijn, is er nog een laatste “Grande Finale” met het zelf kraken van een kristalbol. De kristalbol laat zijn pracht en praal dan eindelijk door de kinderen zelf ontdekken.
Museum De Oude Aarde
Binnenpad 43
8355 BR Giethoorn
Openingstijden
Klik op de "paarse" button voor directe link naar website.Prijs
Vanaf € 6,95Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
17x oranje traktaties voor Koningsdag
Met deze 17 oranje recepten voor Koningsdag maak je er een extra feestelijke dag van. En hoe leuk om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje met je gezin!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Hoe word ik RIJK op Koningsdag?
27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!