Voorleeslunch: Katiuscia Pr
Voorleeslunch: Katiuscia Principato | De Nationale voorleesdagen
De Nationale Voorleesdagen worden afgesloten met een Voorleeslunch voor kind én ouder! Geniet van een broodje en een drankje in onze Huiskamer en bezoek daarna samen met jouw kind(eren) van 3-5 jaar de muzikale voorstelling van Katiuscia (o.a. bekend van Knofje de musical en *Hans en Grietje).
Een feest, met een speelgoedbeest
En nog 1, nog 1
En nog een paar
Is dan het feest klaar?
Eerst eten we taart
Héél veel taart
Chocoladetaart, zandtaart, moddertaart
Oude taart, vieze taart
Met een taart in bad
Gatsiedarrie, taart nat!
Wat een leuk feest
Want ik ben nog nooit zo vies geweest.
Katiuscia’s voorstellingen zijn lief, verrassend en vooral muzikaal ingekleurd door haar prachtige zangstem. Dit alles in een bont, fantasierijk decortje!
Lunch: 13.00 – 13.45 uur, voorstelling 14.00 – 14.45 uur.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Opendag Brandweer Zwolle
Taaaatuuu! Er is een Open dag bij Brandweer Zwolle in de kazerne op de Marsweg!
Stoep Rommelmarkt
Stoep rommelmarkt door de Zeeheldenbuurt. Komen jullie ook struinen en snuffelen tussen de spullen?
Bloemencorso in Vollenhove
Kom naar de kleurrijkste dag van het jaar! | Bloemencorso VollenhoveBlogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen
Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!
13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.