Airgames run
Komen jullie hem trotseren? De tweede editie van Airgames Runs! Strijd mee met klasgenoten of vriendjes!
Kunnen jullie hem trotseren? De tweede editie van de Airgames Run op zaterdag 11 juli.
Ben jij tussen de 8 en 15 jaar? Strijd mee met klasgenoten of vriendjes. Geef jullie team op en wordt kampioen!
Voor alle info en inschrijvingen, klik op de roze website button!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Airgame festival
Raadhuisstraat 1
7721 AX Dalfsen
Openingstijden
Zaterdag 11 juli vanaf 9 uur
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Dag van het Kasteel 2026
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!
Bajesdag 2026 | Gevangenismuseum
Kom ongestraft zitten in het Gevangenismuseum! Ontdek alle info hier over de Bajesdag van 2026
GRIMM 8+ | Zwolle
Deze energieke en fantasierijke voorstelling voor jong en oud bewijst dat hiphop en ballet een gouden duoBlogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Top 10x de lekkerste ijssalons rondom Zwolle
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit. Uiteraard allemaal in en om Zwolle!
23 tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang en zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben wij weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!