Het verdwenen servies
Het verdwenen servies van mevrouw Podt | Kerstvakantie
Mevrouw Podt heeft allerlei belangrijke mensen in het Drostenhuis uitgenodigd voor thee en heerlijke zoetigheden. Zo hoort dat in de 18e eeuw. Maar ojee … tijdens het dekken van de theetafel blijkt dat het servies is gestolen! Wat nu?
Onder leiding van kunstdocente Simone van der Meulen van ZoGemaakt, gaan kinderen vandaag in het museum aan de slag om een nieuw servies te maken voor mevrouw Podt.
Met klei en plakkaatverf wordt een kleurig servies gemaakt wat aan het eind van de workshop in de museumkeuken van mevrouw Podt op de foto wordt gezet.
Tijdens de workshop worden verhalen verteld over de keuken en gebruiken uit de 18e eeuw. Opgeven via mailbutton.
Kinderen van 6 t/m 12 jaar
3,50 per kind
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
ANNO, Museum in de maak
Melkmarkt 41
8011 MB Zwolle
Openingstijden
Vrijdag 30 december van 13.30 – 15.00 uur.Prijs
3,50 per kindToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Bloemencorso in Vollenhove
Kom naar de kleurrijkste dag van het jaar! | Bloemencorso Vollenhove
Opendag Brandweer Zwolle
Taaaatuuu! Er is een Open dag bij Brandweer Zwolle in de kazerne op de Marsweg!
Stoep Rommelmarkt
Stoep rommelmarkt door de Zeeheldenbuurt. Komen jullie ook struinen en snuffelen tussen de spullen?Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen
Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!
Een frisse start? Dit zijn onze back to school tips!
Na een aantal heerlijke vrije weken gaat het nieuwe schooljaar toch echt van start... Met deze leuke clubjes en evenementen begin jij het jaar in ieder geval goed! Pak maar vast je agenda, hier komen de tips!
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!