Het verdwenen servies
Het verdwenen servies van mevrouw Podt | Kerstvakantie
Mevrouw Podt heeft allerlei belangrijke mensen in het Drostenhuis uitgenodigd voor thee en heerlijke zoetigheden. Zo hoort dat in de 18e eeuw. Maar ojee … tijdens het dekken van de theetafel blijkt dat het servies is gestolen! Wat nu?
Onder leiding van kunstdocente Simone van der Meulen van ZoGemaakt, gaan kinderen vandaag in het museum aan de slag om een nieuw servies te maken voor mevrouw Podt.
Met klei en plakkaatverf wordt een kleurig servies gemaakt wat aan het eind van de workshop in de museumkeuken van mevrouw Podt op de foto wordt gezet.
Tijdens de workshop worden verhalen verteld over de keuken en gebruiken uit de 18e eeuw. Opgeven via mailbutton.
Kinderen van 6 t/m 12 jaar
3,50 per kind
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
ANNO, Museum in de maak
Melkmarkt 41
8011 MB Zwolle
Openingstijden
Vrijdag 30 december van 13.30 – 15.00 uur.Prijs
3,50 per kindToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Voorjaarsvakantie Bakker
Voorjaarsvakantie vieren bij het Bakkerijmuseum in Hattem!
Maak je eigen mini-mummiedier
Ga in de voorjaarsvakantie mee op reis naar het oude Egypte en maak een mini-mummie-dier!
Voorjaarsvakantie voorstellingen Zwolse theaters
Ontdek de allerleukste kinder voorstellingen deze voorjaarsvakantie bij de Zwolse theaters.Blogs & inspiratie
Alle blogs
TIP! Een regenachtige redden in de vakantie?
Daar is het weer, het typisch Nederlandse regenachtige weer waar we allemaal bekend mee zijn. Maar laat de regen je humeur niet verpesten! Het is tijd om de kids op te vrolijken met een geweldig dagje uit waar ze dol op zullen zijn. Ontdek hier de leukste eropuit binnen tips samen met de kids!
Voorjaarsvakantie uitjes rondom Zwolle! Wat gaan jullie doen?
De voorjaarsvakantie staat voor de deur, we mogen er gelukkig weer lekker op uit én er is weer allerlei leuks te doen! Hieronder hebben wij onze favoriete uitjes in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!