
Kinderworkshop ANNO
Terug naar het overzichtKinderworkshop in museum ANNO: Maak je eigen illustratie
Kinderworkshop in museum ANNO: op zondagochtend 29 mei a.s. organiseren we, speciaal voor kinderen, een illustratie-workshop in het museum! Deze ochtend leert illustrator Ruben Gringhuis, bekend van de tekeningen uit het prentenboek ‘Onna ontdekt Zwolle’ én de maker van de Onna-kaartenset, jouw kind om een illustratie te maken van een zelfverzonnen figuurtje.
De workshop vindt plaats in de educatieruimte van museum ANNO en is geschikt voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 12 jaar. Als ouder(s)/verzorger(s) ben je van harte welkom om bij de workshop aanwezig te zijn. Zien we jou en je kind zondagochtend 29 mei bij de kinderworkshop in museum ANNO? Geef jullie dan snel op via info@anno.nl, want we hebben plek voor 10 kinderen. Laat je bij je aanmelding weten of je met 1 of 2 ouders komt?
Datum: zondag 29 mei
Tijd: 10.30-12.00 uur
Locatie: ANNO, Museum in de maak, Melkmarkt 41, Zwolle
Op de ochtend van de workshop kunnen jullie je vanaf 10.15 uur melden bij de balie van het museum. Een van de medewerkers van het museum begeleidt jullie dan naar het Lokaal op de eerste verdieping, waar de illustratieworkshop plaatsvindt. Eventuele jassen en tassen kunnen jullie kwijt in de lockers op de begane grond. Willen jullie na de workshop het museum ontdekken? Dat kan! Het museum, inclusief het ANNO Café, is op zondagen open tot 17.00 uur.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Deel deze tip:
Tips van de maand


Voorjaar bij de Drentse Koe
Weer of geen weer! Voorjaars activiteiten bij de Drentse Koe deze krokusvakantie! Ontdek ze hier!
OERRR Vette Vogel Dag
Kom gezellig naar de OERRR Vette Vogel Dag bij de Wieden
Nijntje de musical 2+
Theatervoorstelling Nijntje de musical 2+ in de Zwolse Theaters.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.
Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!
12x De leukste bos- en natuurwandelingen voor de kids
Donkere bospaden stimuleren de fantasie, er zijn genoeg bomen om in te klimmen en er zijn altijd wel takken, dennenappels en andere voorwerpen voorhanden om te gebruiken bij spelletjes en fantasietjes. Check hier onze 12x favorieten!