Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderworkshop En Voque

Kinderworkshop En Voque bij museum ANNO. Komen jullie ook?

Het Drostenhuis is in rep en roer. Binnenkort is het groot feest in de stad en ’tout Zwolle’ zal er zijn. Er wordt gefluisterd dat Gesina Terborch komt, maar ook dat Jannes Nauta, de Wilde Deerne en zelfs Hansken de olifant hun opwachting zullen maken. De familie Podt wil er natuurlijk op hun allermooist uitzien, in de nieuwste Franse mode. De eerste kledingstukken zijn al aangekomen en oh la la, wat zijn ze mooi!

Kom jij ook naar het feest? Leuk! Maar dan natuurlijk wel in je mooiste kledij! Op zondag 28 april kun je je eigen kleding tekenen. Eerst bekijk je samen met museumdocent Simone van der Meulen de ‘haute couture’ in het Drostenhuis, daarna kun je aan de slag met weelderige kniebroeken, hoepelrokken, pofmouwen, korsetten, pruiken, hoeden, bloemen en linten.

Aan het einde van de workshop worden jij en je kledingstuk natúúrlijk gefotografeerd op een echte catwalk. En vogue!

Voor wie
Kinderen van 6 t/m 12 jaar

Wanneer
28 april van 13.30 – 15.30 uur

Kosten
€ 3,50 per kind*
Zeker zijn van een plekje? Meld je aan voor de workshop via de mailbutton.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

ANNO, Museum in de maak

Melkmarkt 41

8011 MB Zwolle

Mail direct

Mail direct naar ANNO, Museum in de maak

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Meivakantie: Knutsel jouw eigen kunstwerk

Meivakantie: Knutsel jouw eigen meesterwerk bij ANNO Zwolle

Eropuit in de meivakantie bij het Gevangenismuseum

Meivakantie: boeiende gezinsactiviteiten in het Gevangenismuseum

Vier Koningsdag bij de Eendracht

Kom een lekkere oranje tompouce eten bij de Eendracht met springkussen voor de kids!

Koningsdag Park Eekhout

Oranjepret bij Park Eekhout! Een Koningsdag vol kinderactiviteiten en gezelligheid!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Hoe word ik RIJK op Koningsdag?

27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!

17x oranje traktaties voor Koningsdag

Met deze 17 oranje recepten voor Koningsdag maak je er een extra feestelijke dag van. En hoe leuk om samen met je kinderen in de keuken te staan en zelf deze oranje lekkernijen te maken! Vier een gezellig en smakelijk oranjefeestje met je gezin!

Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag

Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag 2026! Wij hebben de leukste tips en adresjes voor je verzameld in en om Zwolle.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief