Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op pad met de Poortwachter

Op pad met de Poortwachter | Reis mee terug in de tijd in deze speciale stadswandeling voor families.

Reis mee terug in de tijd in deze speciale stadswandeling voor families.

Samen met een van onze museumdocenten gaan jullie vandaag op zoek naar sporen uit de Hanzetijd. Aan het einde van de Middeleeuwen wordt Zwolle een belangrijke en rijke Hanzestad. Wat kunnen we daar vandaag de dag nog van terug zien? En waardoor is Zwolle juist aan het einde van de Middeleeuwen zo rijk geworden?

Onze gids vertelt je er alles over. De wandeling start bij Museum ANNO en eindigt in de bekendste en enige overgebleven stadspoort van Zwolle: de Sassenpoort. Daar ontmoet je de Poortwachter! Ga samen op de foto of stel een vraag die je altijd al aan een echte Poortwachter hebt willen stellen.

Voor wie?
Voor families (geschikt voor iedereen vanaf ca. 6 jaar)

Wanneer?
Zondag 5 maart om 10.30 – 12.00 uur en 13.30 – 15.00 uur

Kosten?
6 euro p.p. Deze prijs is inclusief entree voor de Sassenpoort.

Zeker zijn van een plekje? Meld je aan voor de wandeling via info@anno.nl.
Er is plek voor 20 personen per wandeling.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

ANNO, Museum in de maak

Melkmarkt 41

8011 MB Zwolle

Openingstijden Zondag 5 maart om 10.30 – 12.00 uur en 13.30 – 15.00 uur
Mail direct

Mail direct naar ANNO, Museum in de maak

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Glijbaan 1,5+

De interactieve danstheatervoorstelling viert de speeltuin als dé plek van ontmoeting en vrijheid.

De Nationale Voorleesdagen | Zwolle

Kom tijdens De Nationale Voorleesdagen met je peuters of kleuters op bezoek in Stadkamer!

Tuinvogeltelling

Duik de tuin in of het balkon op en tel mee! Hoeveel vogels spot jij?

KLAS 5+

Een voorstelling vol spectaculaire acrobatiek, waarin vier acrobaten zich los worstelen.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zo maak je zelf sneeuw!

Sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Na al die sneeuwpret van de afgelopen dagen is het nu zó jammer dat de sneeuw weg is. Toch nog een beetje van sneeuw genieten? Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle

Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

6x Leuke binnenzwembaden in en om Zwolle

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk vrij zwemmen met kinderen. Lees dus onze tips, doe je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave plekjes op. Wat zullen de kids genieten zeg!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief