Workshop: Zomerse Patronen
Maak je eigen zomerbehang in deze zomerse patronen workshop bij museum ANNO.
Deze zomer kun je elke woensdag een leuke workshop doen bij ANNO, Stadsmuseum Zwolle!
Halverwege de 18e eeuw kwam de familie Podt in ons mooie Drostenhuis wonen. Geheel volgens de nieuwste Franse mode, gingen zij hun kamers ‘behangen’. Wandbespanning heette dat toen, en die wandbespanning was niet van papier, maar van dure stof of leer. Versierd met mooie bloem- en bladpatronen.
In deze workshop bekijk je samen met kunstenaar Petra Ferweda eerst de kamers in het Drostenhuis en ontdekt dat elke kamer een eigen behang heeft. Ook in het werk van Jasper Abels, nu te zien in het Drostenhuis komt de natuur vaak terug. Daarna wandel je de museumtuin in, om daar de bloemen en planten na te tekenen in je schetsboek.
Van die schetsen maak je vervolgens stap voor stap – volgens een geheimzinnig procedé – een eigen patroon van bloemen en planten. Aan het eind van de workshop ga je naar huis met je eigen zomerbehang.
Voor wie
Kinderen van 6 t/m 12 jaar
Wanneer
24 juli van 13.30 – 16:00 uur
Kosten
€ 3,50 per kind*
Zeker zijn van een plekje? Meld je aan voor de workshop via info@anno.nl.
* Dit geldt ook voor houders van de museumkaart
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Koeiendans Zwolle
YAY! de koeien mogen weer naar buiten! Komen jullie kijken naar de koeiendans?
Paasbrunch | Academiehuis Grote Kerk Zwolle
Kom genieten van een paasbrunch in de Grote Kerk op 2e paasdag.
De Kersthaas 4-10 jaar | Kids vrije toegang
Een tegendraadse voorstelling voor alle kinderen die weleens andere plannen hebben dan die van hun oudersBlogs & inspiratie
Alle blogs
24x Paaseitjes versieren zonder verf
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken.
Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!
Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch thuis? Check ze hieronder! :)