Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindermiddag ‘Lopen met de

Kindermiddag 'Lopen met de loep'

Kindermiddag ‘Lopen met de loep’

Er is ongelooflijk veel te zien, maar je moet er wel oog voor hebben. Op 20 april gaan we buiten met een loep speuren. De kleinste bloemen, blaadjes en beestjes zijn dan ineens reusachtig! Zo leren we de kinderen bewust te kijken naar de natuur.

Tijdens deze middag staat vooral het zintuig “zien en kijken” centraal. Met onze ogen proberen we ons bewust te worden van het landschap rondom De Wheem. Natuurlijk gaan we naar buiten en zullen we daar enkele bijzondere kijk-activiteiten ondernemen. Het belooft dus weer een verrassende en bijzondere middag te worden!

Aanmelden
Wij zouden graag deze kindermiddag organiseren op 20 april 2022. Kinderen tussen de zes en twaalf jaar zijn van harte welkom. Aanmelden is noodzakelijk om de groepsgrootte te beperken. Ouders kunnen hun kinderen brengen om 14.30 uur en ophalen om 16.30 uur.

Kosten
De bijdrage voor deze kinderactiviteit is € 3,– per kind, dat is inclusief een bekertje drinken en wat lekkers. Tip: trek stevige schoenen aan en kleren die vies mogen worden

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bezoekerscentrum De Wheem

Oud Avereest 22

7707 PN Balkbrug

Openingstijden 29 april 2020, 14:30 - 16:30
20 april 2022, 14:30 - 16:30
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Pluktuin & Maisdoolhof | De Dolle Deel

Zomertip! Van pluktuin, maisdoolhof tot een heerlijke plek voor het gezin! Dolle boel op de Dolle Deel!

Museum Magie kindermiddagen

Ga terug in de tijd bij Museum Hagedoorns Plaatse in Epe!

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Zomervakantie vol avontuur in het Gevangenismuseum

Het Gevangenismuseum laat je vrij! Voor het hele gezin is er van alles te doen en te beleven in de zomer!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste strandjes, plassen en waterspeeltuinen rondom Zwolle

Zand tussen je tenen & spetterpret! Zin in een dagje vakantiegevoel, zonder uren in de auto te zitten? Check dit! Rondom Zwolle vind je de mooiste strandjes, recreatieplassen en zwemmeren waar kinderen uren kunnen spelen, zwemmen en zandkastelen bouwen. Neem de picknickmand mee, smeer de kids goed in en geniet van een heerlijke zomerdag aan het water. Wij zetten onze favoriete Kidsproof-strandjes voor je op een rij!

20x zomervakantie tips & activiteiten in en om Zwolle

Eropuit in de zomervakantie. Het is (bijna) zover! Een heerlijke periode om samen met je (klein)kinderen op pad te gaan. Er is zoveel leuks te beleven in en rondom Zwolle! Wij hebben een 20x toppers voor jullie op een rijtje gezet! Benieuwd?

5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen

Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!

7x Heerlijk koel spelen en beleven in de zomer rondom Zwolle!

Met deze warme zomer voor de boeg hebben wij 7 fijne plekken opgezocht waar je deze zomer lekker kan koel kan spelen, beleven en ontdekken! Check ze hieronder...en hebben wij er eentje gemist? Laat het ons het weten!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!