Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindermiddag

Kindermiddag 'Wat leeft er in de Reest'

Kindermiddag ‘Wat leeft er in de Reest’

Onder begeleiding van onze speciale kinderteamgidsen èn onze kriebelbeestjes-expert, kun je mee gaan speuren naar zwemmende, kruipende en schaatsende waterdiertjes. Nabij ons bezoekerscentrum De Wheem ga je gewapend met netjes, loepjes en emmertjes op zoek naar de waterminnende kriebelbeestjes. Bij de mooie poel achter de Wheem ga je onderzoeken welke diertjes daar leven. Uiteraard pauzeren we met lekkere limonade en een koekje.

Data
Wij zouden graag deze kindermiddag organiseren op 25 mei 2022. Kinderen tussen de zes en twaalf jaar zijn van harte welkom. Aanmelden is noodzakelijk om de groepsgrootte te beperken.

Kosten
De kosten zijn € 2,50 per kind. Dat is inclusief een bekertje limonade of chocolademelk. Tip: trek stevige schoenen aan en kleren die vies mogen worden.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bezoekerscentrum De Wheem

Oud Avereest 22

7707 PN Balkbrug

Openingstijden 25 mei 2022, 14:30 - 16:30
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Natuuravontuur met The Unstoppables

Kom naar deze vrolijke, interactieve natuurvoorstelling in Nieuwleusen. The Unstoppables!

Bak ook mee voor KiKa!

Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!

De brief voor de koning (8+)

Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo

Ontdek het Makersfestival

Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.

Kidsprooftip! De Groene Karavaan reist door Overijssel, zorg dat je samen met de kids er bij bent!

Aanrader! Kennen jullie de Groene Karavaan al? Deze reist door Overijssel. Samen met de kids kan je deelnemen aan workshops, natuurwandelingen en andere natuuravonturen. Hoe leuk is dat? Pak je agenda er maar even bij, hieronder zie je wat jij samen met de kids kan doen, ga voor groen! :)

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief