
Kinderfeestjes & Workshops
De zoetste kinderfeestjes en de lekkerste workshops in Kampen 'Bij Roos op de Thee'.
Bij Roos op de Thee kan je terecht voor de zoetste (&lekkerste) kinderfeestjes!
Je kan bij haar uit verschillende kinderfeestjes kiezen:
Cupcakes versieren 6+
De cupcakes staan al versgebakken voor jullie klaar! Elk kind mag vier cupcakes decoreren met fondant en andere decoratiematerialen die klaar staan. Eerst maak je een ontwerp en na een korte uitleg kan iedereen aan de slag. Er is ook voor iedereen alvast een cupcake om te proeven!
Inclusief alle materialen, doosje om de cupcakes mee naar huis te nemen, onbeperkt limonade en koffie/thee voor begeleiders.
Boltaartje maken 8+
Er staat voor iedereen een boltaartje klaar. Elk kind mag zelf zijn taartje vullen, er zijn twee smaken vulling om uit te kiezen (in overleg met de jarige). Eerst geeft Roos een korte uitleg, daarna mag je je taartje decoreren met fondant en andere decoratiematerialen die klaar staan. Er is ook voor iedereen alvast een stukje taart om te proeven!
Inclusief alle materialen, doosje om het boltaartje mee naar huis te nemen, onbeperkt limonade en koffie/thee voor begeleiders
Voor meer informatie of reservering, klik je op de roze website button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x tips voor in de Meivakantie! Wat gaan jullie doen?
Heb jij al plannen voor de meivakantie? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Voor iedereen die in de meivakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.