
Biologische Pluktuin
Terug naar het overzichtOntdek de grootste biologische bloemen pluktuin samen met de kids en pluk de mooiste bloemen!
Kom je eigen bos bloemen plukken bij de Bloementuin in Zwolle. Hun tuin is de grootste biologische pluktuin van Zwolle en omstreken. De pluktuin staat elk jaar vol met kleurrijke bloemen die jij kan plukken voor jouw eigen plukboeket.
Leuk om zelf op tafel te zetten of om iemand anders blij mee te maken. De Bloementuin wordt volledig biologisch onderhouden. Er wordt een groot aantal vaste planten en eenjarige bloemen gekweekt in de volle grond.
De tuin ligt achter het erf van de Dijklandhoeve onderdeel van De Stadslanderijen. Tussen de wijken Stadshagen, Aa-landen en Holtenbroek vind he een prachtig stukje rust en ruimte en de kids kunnen zich hier heerlijk vermaken.
Een grote zandbak is aanwezig.
Vanaf 5 juni is de Bloementuin open, ieder vrijdagmiddag van 14.00 tot 17.00 en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur.
Meer info? Klik op de roze website button
Bloementuin Zwolle
Luttekeweg 1
8031 LG Zwolle
Deel deze tip:
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.
Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!