Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie de Boerderij

Kom spelen en eten bij Brasserie de Boerderij. Zonnig overdekt terras met uitzicht op speeltuin.

Gelegen op natuurlijke camping Si-Es-An nabij Balkbrug. Brasserie de Boerderij vormt het knusse hart van de camping waar spelen en eten de perfecte combinatie is samen met de kinderen. 

Spelen en eten

Een groot overdekt terras met directe toezicht op de speeltuin, pannakooi en airtrampoline. Lekker schommelen, springen, met de waterbaan spelen of op de wip. Het is goed vertoeven bij de brasserie, waar je terecht kunt voor lunch, diner, high tea en meer! Speciaal voor de kinderen een kinderkaart met heerlijke gerechten. In de brasserie beschikken ze over een kleine speelkeuken en de kinderen kunnen altijd een mooie tekening maken.

Familiedag? Zij beschikken over een aparte ruimtes waar je met het hele gezelschap kunt genieten van een gezellig dag. De ouders ontspannend met een drankje en de kinderen lekker ravotten en spelen. 

Tip! Swipe door de foto’s en ontdek hun toffe speeltuin!

Meer info en/of reserveren? Klik op de roze website button.

Brasserie de Boerderij

De Haar 7

7707 PK Balkbrug

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Brasserie de Boerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfst! 19x leuke dingen om te doen.

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!

Sinterklaasintocht 2025 in en om Zwolle

Hij  komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!

9x Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs

Zijn jouw kinderen ook zo ontzettend gek op lekker klimmen en glijden, oftewel: eindeloos spelen? Bij koud of guur weer zijn binnenspeeltuinen daarvoor natuurlijk echt een uitkomst. Daarom hebben wij voor jou alle speelparadijzen in Zwolle en omgeving op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen. Ideaal toch? Klauter en spring erop los in deze toffe binnenspeeltuinen!

7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!

7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief