Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestjes

Vier je kinderfeestjes bij Brasserie de Boerderij in Balkbrug. Ontdek de mogelijkheden hier!

Wat is er allemaal te doen?

Een kinderfeestje kan alleen op woensdag of vrijdag middag. Toch een andere dag? Bel even voor eventuele mogelijkheden. Tijden in overleg.

1. De boer op (Op pad naar zuivelboerderij de Waard) +/- 4 uur
Eerst verzamelen we in de brasserie voor wat drinken en iets lekkers, de kadootjes kunnen uitgepakt worden en er kan even gespeeld worden. Dan gaan we op pad naar de boer. Dit gaat in stijl met de trekker en huifkar. Hier gaan wij een beleef-speurtocht doen. Na de boerentocht gaan we weer terug naar de brasserie. We kunnen nog even uitrazen in de speeltuin en vervolgens gaan we lekker patat met een snack/pizza of poffertjes eten. Nog trek in een ijsje? Dat kan ook! Nog even spelen en dan zit het er alweer op!

Prijs: € 17,50
Willen jullie eerst eten? Het programma van feestje 1 kan ook omgedraaid worden.

Reserveren of meer info? Klik op de roze website button

Brasserie de Boerderij

De Haar 7

7707 PK Balkbrug

Mail direct

Mail direct naar Brasserie de Boerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

14x De leukste terrassen voor ouders & kids

Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!

Kidsprooftip! De Groene Karavaan reist door Overijssel, zorg dat je samen met de kids er bij bent!

Aanrader! Kennen jullie de Groene Karavaan al? Deze reist door Overijssel. Samen met de kids kan je deelnemen aan workshops, natuurwandelingen en andere natuuravonturen. Hoe leuk is dat? Pak je agenda er maar even bij, hieronder zie je wat jij samen met de kids kan doen, ga voor groen! :)

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief