Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vier je kinderfeestjes bij Brasserie de Boerderij in Balkbrug. Ontdek de mogelijkheden hier!

Wat is er allemaal te doen?

Een kinderfeestje kan alleen op woensdag of vrijdag middag. Toch een andere dag? Bel even voor eventuele mogelijkheden. Tijden in overleg.

1. De boer op (Op pad naar zuivelboerderij de Waard) +/- 4 uur
Eerst verzamelen we in de brasserie voor wat drinken en iets lekkers, de kadootjes kunnen uitgepakt worden en er kan even gespeeld worden. Dan gaan we op pad naar de boer. Dit gaat in stijl met de trekker en huifkar. Hier gaan wij een beleef-speurtocht doen. Na de boerentocht gaan we weer terug naar de brasserie. We kunnen nog even uitrazen in de speeltuin en vervolgens gaan we lekker patat met een snack/pizza of poffertjes eten. Nog trek in een ijsje? Dat kan ook! Nog even spelen en dan zit het er alweer op!

Prijs: € 17,50
Willen jullie eerst eten? Het programma van feestje 1 kan ook omgedraaid worden.

Reserveren of meer info? Klik op de roze website button

Brasserie de Boerderij

De haar 7

7707 PK Balkbrug

Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Brasserie de Boerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Lees meer

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Lees meer

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Zelf een eigen robot solderen? Een eigen zaklamp maken? Of zelf energie opwekken? Kom dan op zaterdag 29 maart vanaf 09.30 uur naar de vierde editie van het Makerfestival Zwolle! Voor iedereen die iets (of niets!) heeft met techniek, slimme innovaties en grappige uitvindingen. Hèt festival voor ontdekkers van 8 tot 88 jaar. Kom uitvinden op het Makersfestival!
Lees meer

De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle

Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Lees meer