Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eten, Genieten & Spelen

Bijzonder mooi en fijn plekje midden in de Uiterwaarden. Ontdek Brasserie op Duur met waterspeeltuin!

Bijzonder mooi en fijn plekje midden in de Uiterwaarden tussen Olst en Wijhe. Je hebt hier behalve een fijn terras alles voor een goede middag vermaak met het hele gezin. Met uitzicht op een waterspeeltuin, waar de kids heerlijk kunnen spelen, terwijl jullie genieten van een mooie ontspannende omgeving. 

Kopje koffie, lunch of een feestje? Bij “Op Duur” kan het allemaal!

Ook bevind zich hier het informatiecentrum voor leuke diverse wandelingen met de kids! 

Meer informatie over deze plek of reserveren? Klik op de roze website button!

Brasserie op Duur

Rijksstraatweg 109

8121 SR Olst

Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Top 5 Slee & Schaats plekjes in en om Zwolle

Zin om met je kinderen te sleeen of te schaatsen op natuurijs? De sleehellingen en natuur ijsbanen in en om Zwolle op een rij!

10x spelletjes met en in de sneeuw!

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

 

IJsbellen maken | Een winters kunstwerk van bellen

Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.

7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!

7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief