
Danslessen Quintus
Een tal van dans-, theater- en muziekmogelijkheden bij Quintus in Kampen.
Quintus is hèt centrum voor kunst en kunsteducatie voor Kampen en wijde omgeving, met meer dan 100 cursussen en workshops voor kinderen, jongeren en volwassenen, scholen, bedrijven, verenigingen en instellingen. Quintus is continu in ontwikkeling en sluit met nieuwe, frisse en eigentijdse activiteiten helemaal aan op de hedendaagse ontwikkelingen.
De kids kunnen hier verschillende lessen volgen.
Van diverse danslessen tot het leren bewegen, acteren van een muscial.
Kortom een centrum waar van alles te beleven is met de mooiste en leukste lessen/curcussen!
Nieuwsgierig wat ze te bieden hebben? Klik op de “roze” button!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
10x Spetterende openluchtbaden op een rij. Veel zwem plezier!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij alle openluchtbaden rondom Zwolle voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal?
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!