Feest bij Drentse Koe
Een gezellig en actief kinderfeestje bij de speel- en ijsboerderij De Drentse Koe!
Compleet kinderfeestje vieren?
Speel- en IJsboerderij De Drentse Koe in Ruinerwold is een ideale locatie voor een kinderfeestje. Weer of geen weer. Jij kan je feestje hier altijd vieren.
Naast een fantastisch groot speelterrein buiten met o.a. trampolines, springkussens, traptrekkers, zandbak, dierenweide en kabelbaan, is er een enorme speelschuur met wel 3 verdiepingen.
Een unieke speelmanage en Glow in the Dark kelder zijn favoriet bij veel kinderen!
Ook is er een grote waterspeelplaats, met interactieve waterspelen en sproeiers.
Kortom: Zowel bij mooi als minder mooi weer wordt uw kinderfeestje gegarandeerd een succes.
Nieuwsgierig geworden? Klik op de “roze button” voor directe link naar website Drentse Koe.
Tip: Ook voor een gezellig gezins uitje! en bekijk hier hun kinderfeest filmpje!
De Drentse Koe
Wolddijk 23
7961 NA Ruinerwold
Openingstijden
In overleg.Prijs
Vanaf € 9,95 per kind.Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Leuke binnenzwembaden in en om Zwolle
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk vrij zwemmen met kinderen. Lees dus onze tips, doe je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave plekjes op. Wat zullen de kids genieten zeg!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Zo maak je zelf sneeuw!
Sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Na al die sneeuwpret van de afgelopen dagen is het nu zó jammer dat de sneeuw weg is. Toch nog een beetje van sneeuw genieten? Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!