Met de boswachter in tuin
Kinderactiviteit met de boswachter in de Koppeltuinen | Help de boswachter en word een Koppelranger.
Kinderactiviteit met de boswachter in de Koppeltuinen
Op woensdagmiddag 4 september van 14.00 tot 15.00 uur organiseert Staatsbosbeheer in samenwerking met natuuractiviteitencentrum De Koppel een buitenactiviteit voor kinderen: ‘Help de boswachter en word een Koppelranger’.
Op deze middag ge je op ontdekking hoe verschillend plantenzaden zijn, hoe die zich verspreiden en hoe ver die kunnen komen. In de Koppeltuinen groeien en bloeien allerlei verschillende soorten planten. Na de bloei ontwikkelen zich de zaden en vruchtjes. Zaden die licht zijn en ook nog een parachuutje hebben, kunnen een eind op de wind mee zweven, totdat die uiteindelijk op de grond terecht komen. Is dat plekje geschikt, dan kan daar een nieuwe plant groeien. Zaden die zwaarder zijn komen niet zo ver.
In deze tijd hebben veel planten zaden. Help de boswachter en ga mee op onderzoek. Ben je tussen 6 en 13 jaar en wil je ook Koppelranger worden, kom dan op 4 september naar De Koppel en ga mee met de boswachter.
Bel of mail voor aanmelding en informatie: De Koppel, tel. (0523) 273388 of via mail button.
Paardenbloem – foto Aaldrik Pot, Staatsbosbeheer
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Dag van het Kasteel 2026
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!
Open boerderijdagen Zwolle
Kom naar de Campina open boerderijdagen en ontdek samen met de kids waar de zuivel vandaan komt.
GRIMM 8+ | Zwolle
Deze energieke en fantasierijke voorstelling voor jong en oud bewijst dat hiphop en ballet een gouden duoBlogs & inspiratie
Alle blogs
23 tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang en zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben wij weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!