De Linde Hasselt
Vergeet niet te genieten! Een Grandcafe en cadeauwinkel met eigen gemaakte producten!
De Linde in Hasselt is een uniek pareltje en een initiatief van de JP van den Bent stichting. Een plek waar cliënten medewerkers zijn. Waar begeleiders ondersteunen om dromen, wensen en idealen te verwezenlijken. Waar je kunt genieten van sfeer, betrokkenheid, handwerk, kwaliteit en diversiteit.
Zij worden in hun werkzaamheden ondersteund door begeleiders van de JP van den Bent. Gemotiveerd, met zorg en aandacht voor jou als gast, heten zij jou samen met de kids kids van harte welkom! Een warme plek voor wat lekkers!
De Linde
Kalkovenwegje 1
8061 CZ Hasselt
Openingstijden
Dinsdag 10:00 - 17:00 uurWoensdag 10:00 - 17:00 uur
Donderdag 10:00 - 17:00 uur
Vrijdag 10:00 - 22:00 uur
Zaterdag 11:30 - 19:30 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke kidsproof schmink tips voor de carnaval(optocht)!
Carnaval komt eraan… …en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Onze collega Maud is dol op carnaval en gelukkig haar kinderen ook!
De leukste carnavalsoptochten in en om Zwolle
Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten in en om Zwolle!