Dribbel minishow 2+
Samen met Dribbel alle peuters, kleuters én hun ouders een avontuur op de boerderij. Dribbels minishow!
Samen met Dribbel alle peuters, kleuters én hun ouders een avontuur op de boerderij. Maar alle dieren zijn kwijt! Herkennen de kinderen alle geluiden en helpen ze de dieren terug te vinden?
Na een tournee over de hele wereld is Dribbel van Theater Terra terug in Nederland voor de Dribbel minishow! Dribbel laat de verhalen uit zijn boeken tot leven komen en zingt daarbij vrolijke liedjes. Ook mag iedereen meedoen met een klompendans!
Naar de bekende boeken van Eric Hill, voor iedereen vanaf 2 jaar.
Na de voorstelling is er een Meet & Greet met Dribbel.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Stoomfabriek
Koninginnenplein 2
7721 LS Dalfsen
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Tuinvogeltelling
Duik de tuin in of het balkon op en tel mee! Hoeveel vogels spot jij?
De Nationale Voorleesdagen | Zwolle
Kom tijdens De Nationale Voorleesdagen met je peuters of kleuters op bezoek in Stadkamer!
Dierenparade Noordshow
De grootste overdekte kinderboerderij met kidsplein is er weer! Spring, knutsel en knuffel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Leuke binnenzwembaden in en om Zwolle
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk vrij zwemmen met kinderen. Lees dus onze tips, doe je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave plekjes op. Wat zullen de kids genieten zeg!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Zo maak je zelf sneeuw!
Sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Na al die sneeuwpret van de afgelopen dagen is het nu zó jammer dat de sneeuw weg is. Toch nog een beetje van sneeuw genieten? Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!