Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bodemdieren zoeken

Bodemdierdagen bij de Nooterhof | Helpen jullie mee zoeken?

De nationale bodemdierdagen zijn dit jaar van 20 september t/m 7 oktober.

Tijdens deze dagen wordt er door mensen uit heel Nederland samen gewerkt aan het onderzoek naar het leven in de bodem van dorpen en steden. De Nooterhof doet ook mee en daar kunnen we wel wat hulp van jonge onderzoekers bij gebruiken.

Samen met Mirjam ga je een uurtje graven in de grond en onderzoeken welke dieren er leven en met hoeveel ze zijn. Je gaat kijken welke dieren je herkent en of je er veel verschillende kunt ontdekken.

De uitkomsten van de waarnemingen sturen we op zodat deze gebruikt kunnen worden in het grote onderzoeksproject. We krijgen daarmee ook beter inzicht in hoe het gaat met de bodem in ons park. Het is leuk en leerzaam om te doen en je draagt een steentje bij aan een interessant en belangrijk onderzoek.

Help jij mee?
Leeftijd: 4-12 jaar (met begeleiding van ouder(s)/verzorger(s))
Deelname: gratis
Verzamelen om 15.30 bij het terras van de Nooterhof
Vooraf aanmelden is niet nodig.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Doepark Nooterhof

Goertjesweg 1

8013 PA Zwolle

Mail direct

Mail direct naar Doepark Nooterhof

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Xapp Zomerkamp: podiumplezier voor kids!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle

Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.

Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief