Struinen in de tuinen
In de tuin van de Nooterhof is heel veel te zien en beleven. Komen jullie ook mee struinen?
In de tuin van de Nooterhof is heel veel te zien en beleven. Er leeft van alles in de Nooterhof. Verschillende dieren; boven de grond, in de grond, in het water. Planten in de kruidentuin, de bloementuin, de moestuin, maar ook tussen de stenen. Een diversiteit aan bomen, kortom genoeg te zien en te beleven.
De seizoenen zorgen ervoor dat er telkens iets anders opvalt in de tuin. Benieuwd wat er allemaal leeft en wat de natuur je te vertellen heeft? Ga samen met een bioloog struinen door de tuinen! Samen maak je een wandeling door de Nooterhof en worden er verhalen verteld over wat er te zien is. Leer bijvoorbeeld waar de vogels hun nestjes bouwen en ontdek waar de bijen hun voedsel vandaan halen.
Deze activiteit is geschikt voor jong en oud. De inhoud zal worden afgestemd op de leeftijd en de interesse van de deelnemers.
Tijd: 14.00 -16.00 uur
Leeftijd: geschikt voor alle leeftijden
Aanmelden: niet nodig, verzamelen op het terras bij de Nooterhof
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo maak je zelf sneeuw!
Sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Na al die sneeuwpret van de afgelopen dagen is het nu zó jammer dat de sneeuw weg is. Toch nog een beetje van sneeuw genieten? Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
6x Leuke binnenzwembaden in en om Zwolle
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk vrij zwemmen met kinderen. Lees dus onze tips, doe je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave plekjes op. Wat zullen de kids genieten zeg!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.