Struinen in de tuinen
In de tuin van de Nooterhof is heel veel te zien en beleven. Komen jullie ook mee struinen?
In de tuin van de Nooterhof is heel veel te zien en beleven. Er leeft van alles in de Nooterhof. Verschillende dieren; boven de grond, in de grond, in het water. Planten in de kruidentuin, de bloementuin, de moestuin, maar ook tussen de stenen. Een diversiteit aan bomen, kortom genoeg te zien en te beleven.
De seizoenen zorgen ervoor dat er telkens iets anders opvalt in de tuin. Benieuwd wat er allemaal leeft en wat de natuur je te vertellen heeft? Ga samen met een bioloog struinen door de tuinen! Samen maak je een wandeling door de Nooterhof en worden er verhalen verteld over wat er te zien is. Leer bijvoorbeeld waar de vogels hun nestjes bouwen en ontdek waar de bijen hun voedsel vandaan halen.
Deze activiteit is geschikt voor jong en oud. De inhoud zal worden afgestemd op de leeftijd en de interesse van de deelnemers.
Tijd: 14.00 -16.00 uur
Leeftijd: geschikt voor alle leeftijden
Aanmelden: niet nodig, verzamelen op het terras bij de Nooterhof
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantie
Voorstelling: Werktuig het Hoorspel
Kerstvakantietip! Een voorstelling waar niets is wat het lijkt, maar alles echt klinkt!
Boeren en tuinders pakken winters uit!
Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zelfgemaakte kerstkaarten
De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! En hoe gezellig om hem samen te maken en te versturen, daar worden de ontvangers gegarandeerd vrolijk van! Wij gingen alvast samen met de kindjes aan de slag en verzamelde 14 creatieve, maar vooral super makkelijke ideeën om samen met kinderen de kerstkaarten te maken.
De leukste kerstmarkten in en om Zwolle 2025
Warme chocomel, fijne kerstmuziek, een dik pak sneeuw en alvast verse oliebollen van de Stadsbakker! Ons gezin is dol op de kerst! En nee, het is niet te vroeg om erover te beginnen en het is al helemaal niet te vroeg om inkopen te doen. Daarvoor hoef je ook echt niet de grens over of naar een andere grote stad! Regio Zwolle heeft genoeg te bieden! Op deze plekken rondom Zwolle vind je dit jaar een kerstmarkt:
21x creatief met kerstballen
Nu we dit jaar Kerst vooral thuis vieren, willen we het huis extra in kerstsfeer brengen. Hoe leuk is het om samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger te maken en zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 21 te gekke tips voor je op een rijtje gezet.