
Ouderwetse speeltuin
Heerlijk spelen in een ouderwetse speeltuin en eten bij de expo Madrid in Dalfsen!
De speeltuin beschikt over 45 speeltoestellen,verspreid over een groot omheind grasveld.o.a. Schommels, draaitoestellen, wippen & glijbanen.
Voor de allerkleinsten is er een afzonderlijke speeltuin. Een ouderwetse, gemoedelijke speeltuin, zonder mechanische dingen.
Hierdoor wordt er van de kinderen verwacht dat ze echt zelf gaan spelen.Niet passief het vermaak op je af laten komen maar actief bezig zijn met vermaak.
Kinderen kunnen heerlijk tussen alle toestellen door rennen en voor ons ouders is het niet moeilijk om overzicht te houden.
Wij op het terras, terwijl de kinderen zich uitleven tussen alle andere kinderen.
Nieuwsgierig? Klik op de “roze” website button!
Expo Madrid Speeltuin
Tolhuisweg 5
7722 HS Dalfsen
Openingstijden
Zie website!Toon op kaart
Meer inspiratie


Ommermars Natuur speeltuin Ommen
Favoriet van ons! Spelen en struinen in de natuur! Dat kan in de Ommermars.
Openluchtbad Hasselt
Heerlijk openluchtbad om met het hele gezin te zwemmen! Zwembad Ariën Prins van Wijngaarden in Hasselt.
Recreatieplas Agnietenplas
Strand, zwemmen, speelweide....de Agnietenplas in Zwolle heeft het allemaal!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomerse DIY-tips!
Joehoe! Het is zomer! Tijd voor bikini’s, strand, lekker met water spelen en bbqen. Ik kan altijd enorm genieten van de vrolijke kleuren, de lange avonden en de zomerse gerechten.
7x Heerlijk koel spelen en beleven in de zomer rondom Zwolle!
Met deze warme zomer voor de boeg hebben wij 7 fijne plekken opgezocht waar je deze zomer lekker kan koel kan spelen, beleven en ontdekken! Check ze hieronder...en hebben wij er eentje gemist? Laat het ons het weten!
10x Spetterende openluchtbaden op een rij. Veel zwem plezier!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij alle openluchtbaden rondom Zwolle voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal?