Outdoor: GPS Escapetocht
Beleef het waargebeurde verhaal van de Amerikaanse bommenwerper die in WOII neerstortte in Zwolle...
Deze unieke outdooractiviteit combineert een escaperoom met een wandeling met een GPS toestel en vertelt een waargebeurd verhaal uit WOII. De kinderen beginnen namelijk 20 minuten in mijn mobiele escaperoom die is ingericht als een legerbasis. Zodra zij het GPS toestel hebben gevonden gaan zij hiermee op pad, op zoek naar de plek waar tijdens WOII een Amerikaanse bommenwerper is neergestort.
Er is veel bekend over dit vliegtuig, de bemanning en de crash, maar slechts weinig mensen weten echt dé plek waar het vliegtuig gelegen heeft. Als je weet waar je moet kijken, dan is er vandaag de dag nog iets dat hieraan doet herinneren…We lopen niet rechtstreeks naar deze plek, in oorlogstijd zou dat ook veel te veel zijn opgevallen, we worden dus door enkele geheime onderdelen naar deze plek geleid.
De activiteit is in principe geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar oud en duurt 2,5 á 3 uur.
Klik voor meer informatie of reservering op de roze website button!
Frank voor 't Hekke
Heemskerckstraat 45
8023 VG Zwolle
Openingstijden
In overleg.Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen.
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
14x herfstknutselen met herfstschatten
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.