Babyconcert
Babyconcert in Hedon!
Met je baby naar een heus concert! Muziek en spel helemaal afgestemd op de mogelijkheden en interesses van de aller, allerkleinsten. Een babyconcert is sámen met je kind van heel dichtbij, muziek, instrumenten en materialen beleven. Sámen zingen, kiekeboe spelen, rinkelen met belletjes…. Met elkaar genieten van een muzikaal warm bad. Het babyconcert is een unieke muzikale belevenis waarbij baby’s worden meegenomen in een wereld van muziek, licht en kleuren. In de veilige aanwezigheid van een ouder/verzorger wordt onder professionele begeleiding van Daniëlla Snijders, een geborgen sfeer gecreëerd.
Muziek wordt live gespeeld door de musici van strijkkwartet Amarens. Daniëlla zingt eenvoudige liedjes uit alle windstreken waarbij de ouders actief mee kunnen doen. De baby’s mogen zelf muziek maken met bellenkransen, spelen met gekleurde dansdoekjes en bellenblaasbellen. Inspanning en ontspanning wisselen elkaar vloeiend af, zodat de kinderen alles geconcentreerd mee blijven beleven. Na afloop van het concert mag je de instrumenten van dichtbij bekijken.
Er is ruimte voor 25 baby’s en één begeleider per “concert”. Overige gasten mogen langs de kant meekijken.
Er zijn 2 tijdsloten voor het babyconcert:
SHOW 1: 11:00 – 12:00 (DEZE VOORSTELLING)
SHOW 2: 13:00 – 14:00
Reserveer snel! Klik op de roze website button VOL=VOL
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Hedon
Burgemeester Drijbersingel 7
8021 DA Zwolle
Openingstijden
16 novToon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Het Geweldige Grote Mensen Stuk 8+
Een vrolijke, muzikale, eerlijke en bovenal grappige voorstelling over serieuze zaken.
Bak ook mee voor KiKa!
Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!
De brief voor de koning (8+)
Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avoBlogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!
Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
De leukste kinderboerderijen op een rij in en rondom Zwolle.
Ontdek de betoverende wereld van kinderboerderijen in Zwolle! Van ezels tot lieve kleine geitjes, konijntjes en biggetjes....en naast al die lieve dieren, kan je er vaak ook heerlijk spelen! Daarom de leukste kinderboerderijen op een rij!