Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Herberg Molecaten Hattem

Alle seizoenen van het jaar beleven bij Herberg de Molecaten

Midden in de bossen van Hattem ligt het restaurant Herberg Molecaten. Een heerlijke plek om na het wandelen in het bos neer te ploffen voor een kop koffie met wat lekkers of om lekker met de kinderen wat te gaan eten. Een groot buiten terras met loungebanken en in de koudere maanden van het jaar is deze overdekt en lekker behaaglijk met terraskachels en dekentjes. 

Het terras kijkt uit op een bos speeltuin voor de kinderen waarin een leuk parcourtje met schommels staat. Oh en vergeet een bal niet mee te nemen, een doel om lekker te voetballen is ook aanwezig. 

Kortom een heerlijke plek om met de kinderen te vertoeven het hele jaar door! Nieuwsgierig geworden? Klik op de “paarse” button voor de website van Herberg Molecaten.

Herberg Molencaten

Molecaten 7

8051 PN Hattem

Openingstijden Dinsdag t/m zondag vanaf 10:00 geopend voor lunch en diner
Prijs Zie menukaart op website. Klik op de "paarse" button.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Het Mediamuseum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Sinterklaas Surprises

Echte knutselhelden schudden de ideeën voor een geweldige Sinterklaassurprise zó uit hun mouw, maar anderen kunnen wel wat inspiratie gebruiken. Wij zijn eens in het surprise-archief gedoken; deze pareltjes hebben onze kids de afgelopen jaren gemaakt of gekregen. Soms is er wat hulp van papa of mama bij nodig maar het állerleukst is het toch wel als je kind trots met een mooie, zelfgemaakte surprise naar het Sinterklaasfeest op school gaat!

7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!

7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!

Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle

Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!

Wijkintochten Sinterklaas Zwolle 2025

Wij hebben de wijkintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief