Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Zwolse Balletjes Huis

Het unieke en authentieke snoepje van Zwolle!

Het Zwolse Balletjeshuis heeft ook een groot assortiment traditioneel oud Hollands snoepgoed zoals massee, polkabrokken, kaneelstokken, haverstro, wijnballen en diverse soorten drop.

De winkel is nog steeds zo ingericht als in 1845, toen J. van der Kolk begon. Zijn naam siert nog steeds het monumentale pand aan het Grote Kerkplein 13 in Zwolle.

Ga samen met de kids langs om het pand te bekijken en om een heerlijk Zwols Balletje te proeven!

Tip! Vanaf hier starten ook veel stadswandelingen, vraag gerust binnen naar de mogelijkheden!

Het Zwolse Balletjes Huis

Grote Kerkplein 13

8011 PK Zwolle

Openingstijden Maandag 13.00 uur tot 17.00 uur
Dinsdag t/m zaterdag 10.00 uur tot 17.00 uur
Koopzondagen van 13.00 uur tot 17.00 uur
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Het Zwolse Balletjes Huis

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle

Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Lees meer

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Lees meer

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Zelf een eigen robot solderen? Een eigen zaklamp maken? Of zelf energie opwekken? Kom dan op zaterdag 29 maart vanaf 10.00 uur naar de vierde editie van het Makerfestival Zwolle! Voor iedereen die iets (of niets!) heeft met techniek, slimme innovaties en grappige uitvindingen. Hèt festival voor ontdekkers van 8 tot 88 jaar. Kom uitvinden op het Makersfestival!
Lees meer

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Lees meer