Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leef in het verleden. Een hunebed is mooi, maar zodra je in de wereld van de bouwers treedt...

Dit voorjaar, op zaterdag 19, zondag 20 en maandag 21 april is het -extra lange- paas-OERweekend bij het Hunebedcentrum. Dan puilt het Oertijdpark uit met prehistorische mensen. De Hunebedbouwers en hun nazaten bootsen het leven in de prehistorie na.

De steentijd, ijzertijd en de bronstijd komen tot leven. Er gebeurt van alles! Er wordt geleefd, gewerkt, gegeten, en gedaan zoals men lang geleden deed. Leer over technieken en ambachten van lang geleden. Bezoek het Hunebedcentrum en ontmoet echte oermensen, gratis op vertoon van jouw entreebewijs. Een weekend vol met activiteiten. Genoeg redenen om tijdens dit weekend het Hunebedcentrum te bezoeken dus!

Meer info of alvast een ticket aanschaffen? Klik op de roze website button

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

  • zaterdag 19 april 2025
  • zondag 20 april 2025
  • maandag 21 april 2025

Hunebed centrum

Hunebedstraat 27

9531 JV Borger

Naar de website
Telefoonnummer

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

Ontdek het Makersfestival

Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?
Lees meer

POPpulisme (8+)

Een grappige poppenvoorstelling met een donker randje.
Lees meer

Bakken voor KiKa

Maak de lekkerste baksels en koekjes en steun KiKa tijdens de bakmaand!
Lees meer

Kindervoorstelling Beestenboel

Een beestachtig leuke dag bij De Eendracht in De Hofvlietvilla. Kom genieten van de voorstelling.
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle

Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Lees meer

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Lees meer

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Lees meer

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Zelf een eigen robot solderen? Een eigen zaklamp maken? Of zelf energie opwekken? Kom dan op zaterdag 29 maart vanaf 09.30 uur naar de vierde editie van het Makerfestival Zwolle! Voor iedereen die iets (of niets!) heeft met techniek, slimme innovaties en grappige uitvindingen. Hèt festival voor ontdekkers van 8 tot 88 jaar. Kom uitvinden op het Makersfestival!
Lees meer