Extra open!
Zin om heerlijk even te skaten, skateboarden, bmx 'en, inline skaten en steppen in de voorjaarsvakantie?
Zin om heerlijk even te skaten, skateboarden, bmx ‘en, inline skaten en steppen in de voorjaarsvakantie?
Dat kan bij het indoor skatepark in Zwolle!
In de schoolvakanties zijn zij op ma t/m vr ook s’middags geopend van 13.00 tot 16.00 uur.
Op dinsdag 20 en donderdag 22 februari organiseren zij ook extra skatelessen met vrij skaten.
Doe je mee dan betaal je 10 euro en doe je beide dagen mee 15 euro.
Meer info? Zie website.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
De brief voor de koning (8+)
Naar het wereldberoemde boek van Tonke Dragt | Een jonge held, een geheime opdracht, een ongelooflijk avo
Alles is Familie. Ter Borch thuis in Zwolle
In ANNO Stadsmuseum Zwolle stap je binnen in het woonhuis van de beroemde familie Ter Borch.
Ontdek het Makersfestival
Creëer, experimenteer en ontdek op het Makersfestival in Zwolle. Komen jullie ook?Blogs & inspiratie
Alle blogs
24 makkelijke paasei decoraties zonder verf!
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Laat je vooral inspireren door onze vrolijke paaseieren!
Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.