Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Verlichte trekkertocht

Verlichte trekkertocht Hardenberg

Op 23 december as wordt er in de gemeente Hardenberg vanaf 19.00 uur  een verlichte trekkertocht gehouden. Dit is als een warme kerstgroet en lichtpuntjes in een donkere tijd van het jaar. De tocht zal door de kernen Hardenberg, Dedemsvaart en Slagharen gaan. De route zal ook zo gauw als mogelijk bekend worden gemaakt.

Het zal natuurlijk fantastisch zijn als jullie allemaal langs de weg staan om de prachtig versierde trekkers te bewonderen. Leuk voor alle leeftijden, jong en oud!

Meer info? Klik op de roze website button.

P.S. Als je een trekker hebt en mee wilt doen, regel zelf verlichting en versier hem op zijnallermooist. Meld je aan door een email te sturen naar marleen.kosse@hotmail.com. Na opgave volgt meer informatie over deze activiteit.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Meer inspiratie

Hiep Hap Hoera!

Tijdens de herfstvakantie staat bij Natuurmuseum Fryslan alles in het teken van duurzaam eten!

Theatervoorstelling Jeugdstorm (9+)

Premiere familievoorstelling Jeugdstorm (9+) begint als een feelgood avontuur over een vrolijk zomerkamp.

Herfstvakantie activiteiten bij A. Vogel

De laatste maand van het tuinseizoen laten ze niet onopgemerkt voorbijgaan, 3 super leuke activiteiten!

Dinoland in het donker is weer terug!

Deze herfstvakantie komt een verhaal tot leven in Dinoland Zwolle. Ontdek hier alle info.

Uitgelicht

Ontdek de geschiedenis

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Paardenliefhebbers, Molecaten ruiterdag.

Landgoed Molecaten in Hattem is op zaterdag 18 oktober 2025 het prachtige decor van de jaarlijkse Molecaten Ruiterdag en met heel veel leuke kidsproof activiteiten voor de kids. Met Hobbyhorsing. Lees verder voor alle info.

TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes

Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief