
Lammetjesdag Ruinen
Een gezellige lammetjesdag bij de schaapskudde in Ruinen! Komen jullie ook de lammetjes zien dartelen?
Het is elk jaar voor jong en oud een feest om de pas geboren lammetjes te zien dartelen door de kooi. Deze zijn op zondag 6 april van 11.00 uur tot 15.00 uur te bewonderen en te knuffelen.
Bij de kooi krijgen de jonge bezoekers een beschuit met muisjes om de geboorte van de lammeren te vieren.
Zondag 6 april as is het weer Lammetjesdag. Iedereen is welkom om deze mooie lammetjes te bewonderen.
Van 11.00 – 15.00 uur.
Op het binnenterrein kunt u van een kopje koffie/thee of ranja genieten. Het infocentrum is open en de uitkijktoren naast de kooi geeft een mooi uitzicht over het Dwingelderveld. Genoeg te beleven en een mooi begin van de lente!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Schaapskudde Ruinen
Benderse 36
7963 RA Ruinen
Openingstijden
Deze zijn op zondag 6 april van 11.00 uur tot 15.00Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!
10x Spetterende openluchtbaden op een rij. Veel zwem plezier!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij alle openluchtbaden rondom Zwolle voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal?
7x Heerlijk koel spelen en beleven in de zomer rondom Zwolle!
Met deze warme zomer voor de boeg hebben wij 7 fijne plekken opgezocht waar je deze zomer lekker kan koel kan spelen, beleven en ontdekken! Check ze hieronder...en hebben wij er eentje gemist? Laat het ons het weten!