
Natuurijsbaan Ommen
Terug naar het overzichtSchaatsen in Ommen? Dat kan op natuurijsbaan De Doorloper.
Als het weer het toelaat en het ijs dik genoeg is, gaat de natuurijsbaan in het Laar open. Er zijn twee ijsbanen. Een krabbelbaan en een 400 meter baan.
Naast de ijsbaan staat Paviljoen de IJskelder. Hier kun je tijdens openingstijden terecht voor een drankje en een versnapering. Als de natuurijsbaan geopend is, vind je via de roze website button de actuele informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!
Zelf een eigen robot solderen? Een eigen zaklamp maken? Of zelf energie opwekken? Kom dan op zaterdag 29 maart vanaf 09.30 uur naar de vierde editie van het Makerfestival Zwolle! Voor iedereen die iets (of niets!) heeft met techniek, slimme innovaties en grappige uitvindingen. Hèt festival voor ontdekkers van 8 tot 88 jaar. Kom uitvinden op het Makersfestival!
Lees meer

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!
Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!
Lees meer

De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Lees meer

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Lees meer