Pannenkoekenlunch boerderij
Zomertip! Rondleiding en Pannenkoekenlunch op de boerderij!
Rondleiding en Pannenkoekenlunch op de boerderij!
Ieder voorjaar wanneer de koeien weer de wei in gaan eten we bij de familie Hekkert traditiegetrouw pannenkoeken. Een feest voor het hele gezin! Zelfgebakken met verse melk van eigen koeien, eieren van onze kippen en meel uit de streek.
Deze heerlijke ambachtelijke maaltijd willen we graag met bezoekers van onze boerderij delen. Neem je ook gezellig plaats aan onze lange tafel voor een overheerlijke pannenkoek? Bij mooi weer eten we buiten en bij slecht weer gaan we aan tafel in de stal.
In de zomer van 2023 organiseren we op verschillende momenten een pannenkoeken middag. Je wordt dan ontvangen door de boer die je met heel veel plezier de boerderij laat zien, er graag over verteld en je vragen over de boerderij en het boerenleven graag beantwoord. Natuurlijk ontbreekt een kopje koffie, thee en ranja niet. Aansluitend neem je lekker plaats aan tafel waar heerlijke pannenkoeken gegeten gaan worden.
Je bent van harte welkom!
Melkveebedrijf Familie Hekkert
Waar: Kerkweg 21, Vorchten
Wanneer: 7 juli, 20 juli en 19 oktober 2023
Tijd: van 12.00 tot 14.00 uur
Kosten: € 5 per persoon, kinderen tot 12 jaar gratis! ter plaatse contant betalen voldoen
Reserveren: Graag uiterlijk 2 dagen voorafgaand aan de gewenste datum. Reserveren doe je rechtstreeks bij de boer door een mail te sturen naar: liannehekkert@gmail.com ovv Pannenkoeken eten, de gewenste datum en aantal personen. Je ontvangt een bevestiging per mail.
Er is plek voor maximaal 15 personen.
Bijzonderheden:
Honden zijn niet toegestaan.
Trek niet je mooiste kleren aan!
Bij slecht weer gaat deze activiteit gewoon door.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Buurman en Buurman 4+
Buurman en Buurman naar de maan! Als dat maar goed gaat… Hun lijfspreuk ‘A JE TO!’
Dierenparade Noordshow
De grootste overdekte kinderboerderij met kidsplein is er weer! Spring, knutsel en knuffel!
De Nationale Voorleesdagen | Zwolle
Kom tijdens De Nationale Voorleesdagen met je peuters of kleuters op bezoek in Stadkamer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Leuke binnenzwembaden in en om Zwolle
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk vrij zwemmen met kinderen. Lees dus onze tips, doe je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave plekjes op. Wat zullen de kids genieten zeg!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!