Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speuren met de boswachter

Met de boswachter op zoek naar sporen in de meivakantie.

Met de boswachter op zoek naar sporen

Je eigen voetspoor in de modder ken je vast wel, maar van welk dier is toch dat spoor dat je in het bos of misschien wel in je eigen tuin tegen komt?

In de natuur is nog veel meer te ontdekken dan alleen pootafdrukken. Uilenballen, drollen, holletjes en dierenpaadjes; je vindt ze allemaal op De Sprengenberg! Wil jij alles te weten komen over sporen? Ga dan op woensdag 3 mei of zondag 6 augustus mee met de OERRR excursie Speuren met de boswachter.

Let op: deze excursie is voor kinderen van 6 t/m 12 jaar + ouder/begeleider.

Meer info? Klik op de roze website button

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Buurman en Buurman 4+

Buurman en Buurman naar de maan! Als dat maar goed gaat… Hun lijfspreuk ‘A JE TO!’

Tuinvogeltelling

Duik de tuin in of het balkon op en tel mee! Hoeveel vogels spot jij?

De Nationale Voorleesdagen | Zwolle

Kom tijdens De Nationale Voorleesdagen met je peuters of kleuters op bezoek in Stadkamer!

Dierenparade Noordshow

De grootste overdekte kinderboerderij met kidsplein is er weer! Spring, knutsel en knuffel!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

NIEUW: Play Kinetix – Interactief gamepark!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x Leuke binnenzwembaden in en om Zwolle

In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk vrij zwemmen met kinderen. Lees dus onze tips, doe je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave plekjes op. Wat zullen de kids genieten zeg!

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Zo maak je zelf sneeuw!

Sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Na al die sneeuwpret van de afgelopen dagen is het nu zó jammer dat de sneeuw weg is. Toch nog een beetje van sneeuw genieten? Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle

Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief