
Zandverstuiving Sahara
Zandverstuiving Sahara in Ommen. Een parel van een plek voor het hele gezin!
De Sahara in het Overijsselse Vechtdal is een 20 hectare grote zandverstuiving. Het is een heerlijke plek voor gezinnen met kinderen om zandkastelen te bouwen of te spelen en struinen. Maar ook voor een picknick op een kleedje op het zand of aan een van de picknickbanken.
Er zijn diverse routes uitgezet en er zijn twee grote parkeerplaatsen. Honden mogen aangelijnd mee.
Meer inspiratie


Toffe Waterspeeltuin
Hebben jullie deze toffe waterspeeltuin in Dalfsen al ontdekt?
Ommermars Natuur speeltuin Ommen
Favoriet van ons! Spelen en struinen in de natuur! Dat kan in de Ommermars.
Jungle-avontuur in de meivakantie
Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
14x tips voor in de Meivakantie! Wat gaan jullie doen?
Heb jij al plannen voor de meivakantie? Er is weer ontzettend veel leuks te beleven met het hele gezin. Hieronder vind je een heleboel toffe uitjes en activiteiten en om samen mooie herinneringen te maken!
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Voor iedereen die in de meivakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.