Kleuter uitje op de boerderij
Samen met je kleuter de boerderij ontdekken? Kom naar het kleuter uitje bij Stoer bij de Boer.
Welke kleine boertjes en boerinnetjes van 4 – 6 jaar lijkt het leuk om naar de boerderij te komen?
We gaan samen de boerderij ontdekken!
Geniet van de speelschuur, de jonge dieren en van elkaar! Er zijn schapen, alpaca’s, pony’s en de varkens natuurlijk. Pony’s borstelen, heerlijk spelen in het stro en vergeet vooral niet om een kijkje te nemen bij de kraamstal. Er ligt voer voor jullie klaar bij de traptrekkers zodat jullie de varkens en de alpaca’s kunnen voeren samen met de boerin! Wie durft een stukje te rijden op één van onze pony’s?
Datum: diverse data en tijden.
Parkeren kan voor de rode stal. De inloop is 15 minuten voor de aanvangstijd.
Een kledingtip: oude kleding en oude schoenen of laarzen.
Meer info? Of reserveren? Dat kan via de roze website button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lees ook onze blog: Eropuit met je peuter & kleuter
Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!
Lees verder Lees verderStoer bij de Boer
Noorderdiep 592
7876 EH Valthermond
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
IJsbellen maken | Een winters kunstwerk van bellen
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
10x spelletjes met en in de sneeuw!
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!