Bos & Boomgaard
Een afwisselende wandeling op landgoed De Horte in Dalfsen. Van een boomgaard tot uitzichttoren.
Een afwisselende wandeling op landgoed De Horte in Dalfsen, thuisbasis van Landschap Overijssel. Verrassende doorkijkjes, strakke lanen en kronkelende paden. Een hele fijne plek om met de kids te wandelen.
Er zijn bruggetjes, bomen die over het water zijn gevallen, de boomgaard van het landhuis, een uitzichttoren, toffe natuurspeeltoestellen en vooral heel veel groen met allerlei soorten dieren.
Je start op de de parkeerplaats van Landgoed De Horte. Deze bevindt zich aan de zuidzijde van de Poppenallee. Dat is de weg van Zwolle naar Dalfsen (via Wijthmen). Het landgoed bevindt zich ongeveer twee kilometer van Wijthmen.
Meer info over Langoed de Horte en de routes? Klik op de roze website button!
Tip! In de tuin van De Horte bevindt zich een grote hoogstamfruitboomgaard waar in vroeger tijden de bewoners van het huis hun fruitvoorraad vandaan haalden. Het huis is niet meer bewoond, maar het fruit is er nog en ook u mag er wat van meenemen. Behandel de boomgaard met respect en klauter niet in de bomen. Het fruit is niet bedoeld voor commercieel gebruik, maar voor een heerlijke eigengemaakte koek mag je appels meenemen. Zowel links als rechts in de tuin staan appel- en perenbomen.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe binnenspeeltuinen | Speelparadijs in en om Zwolle
Is het koud, nat of gewoon zo’n dag waarop je kids energie voor tien hebben? Dan is een binnenspeeltuin in Zwolle dé plek waar ze hun ei kwijt kunnen! Klimmen, glijden, springen of bouwen – binnen is het altijd goed weer. Wij zetten de 9 leukste indoor speeltuinen in en om Zwolle voor je op een rij. Dus: schoenen uit, koffie aan, en gáán!
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
8x Sinterklaas Surprises
Echte knutselhelden schudden de ideeën voor een geweldige Sinterklaassurprise zó uit hun mouw, maar anderen kunnen wel wat inspiratie gebruiken. Wij zijn eens in het surprise-archief gedoken; deze pareltjes hebben onze kids de afgelopen jaren gemaakt of gekregen. Soms is er wat hulp van papa of mama bij nodig maar het állerleukst is het toch wel als je kind trots met een mooie, zelfgemaakte surprise naar het Sinterklaasfeest op school gaat!