Plopsa Indoor Coevorden
Heel veel indoor speelplezier met alle vrienden van Studio 100!
Plopsa Indoor Coevorden is een groot overdekt themapark in Coevorden. Naast de vertrouwde figuren van Studio 100 zoals mega-mindy, Bumba, K3, Kabouter Plop kunnen je kids ook heerlijk spelen.
Van een zweefmolen, botsauto’s, klimberg, glijbanen, bootjes, ballenbad tot aan K3 disco. Heel veel voor kids in verschillende leeftijden!
Vervelen zullen ze hier niet doen. Bij mooi weer is er ook nog een grote Maya de Bij speeltuin.
Plopsa ontdekken? klik dan op de roze button!
Plopsa Indoor Coevorden
Reindersdijk 57
7751 SH Dalen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!