Leuke ponykamp!
Het leukste ponykamp vind je in Balkbrug!
Houd je van gezelligheid en leuke dingen doen? Wil je graag leren ponyrijden of kun je misschien al goed rijden? Dan ben je op Klein Oever aan het juiste adres!
Ze organiseren al bijna 50 jaar tijdens de schoolvakanties (behalve de kerstvakantie) ponykampen. Je leert bij hun (nog beter) ponyrijden, gaat mooie buitenritten maken, heerlijk eten, slapen in een huifkar of de boerderij en heel veel vriendjes en vriendinnetjes maken.
Tijdens het ponykamp heb je de vrijheid te kiezen uit de vele mogelijkheden die er zijn op Klein Oever. Wel moeten wij je waarschuwen… Ben je een keer bij hun geweest, dan wil je vaker komen!
Meer informatie? Klik op de roze website button!
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen
Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!
Regen? 40 dingen om thuis te doen met kinderen
Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regendagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?
13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.