Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Leuke ponykamp!

Het leukste ponykamp vind je in Balkbrug!

Houd je van gezelligheid en leuke dingen doen? Wil je graag leren ponyrijden of kun je misschien al goed rijden? Dan ben je op Klein Oever aan het juiste adres!

Ze organiseren al bijna 50 jaar tijdens de schoolvakanties (behalve de kerstvakantie) ponykampen. Je leert bij hun (nog beter) ponyrijden, gaat mooie buitenritten maken, heerlijk eten, slapen in een huifkar of de boerderij en heel veel vriendjes en vriendinnetjes maken.

Tijdens het ponykamp heb je de vrijheid te kiezen uit de vele mogelijkheden die er zijn op Klein Oever. Wel moeten wij je waarschuwen… Ben je een keer bij hun geweest, dan wil je vaker komen!

Meer informatie? Klik op de roze website button!

Ponykamp Klein Oever

Oud Avereest 60

7707 PP Balkbrug

Mail direct

Mail direct naar Ponykamp Klein Oever

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

Herfst, herfst wat heb je te koop? Zoek de herfst Big-5

Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?

12x De leukste bos- en natuurwandelingen voor de kids

Donkere bospaden stimuleren de fantasie, er zijn genoeg bomen om in te klimmen en er zijn altijd wel takken, dennenappels en andere voorwerpen voorhanden om te gebruiken bij spelletjes en fantasietjes. Check hier onze 12x favorieten!

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief